Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

head.jpg

Новини НГУ


Фоторепортаж зі святкування ювілею кафедри - на сайті НГУ 


зустріч абітурієнтів шкіл № 140, 23 та 52 з зав.каф. автомобілів та автомобільного господарства та

28.10.14 учні 10-11 класів шкіл № 23, 52 і 99 зустрілись з викладачами ДВНЗ "НГУ". Багато нового та цікавого вони дізналися про історію НГУ, інститути та факультети, а також отримали відповіді на питання щодо правил вступу на деякі спеціальності. За попереднім бажанням учнів, було організовано екскурсію по ДВНЗ "НГУ", а також зустріч з зав. каф. автомобілів та автомобільного господарства Басом К. М.  та викладачами кафедри іноземних мов і її завідуючою проф. С.І Кострицькою. зустріч з викладачами кафедри іноземних мов та зав каф. проф. С.І Кострицькою.


"Викладачі відповіли на наші запитання, запропонували відеофільм про роботу кафедри автомобілів та автомобільного господарства, провели екскурсію по університету. Приємні враження отримали від відвідування театру англійської драми ЦМП. Дуже молоді актори показали високий рівень володіння мовою  і зацікавленість в своїй справі. Найкращі побажання всім." Учні 11-Б класу школи № 23 Рождественська С. і Харьковська Н.
youngscientistschool.jpg 


23.10.14 на кафедрі іноземних мов відбулося засідання Міжнародної школи молодих вчених, присвячене презентації матеріалів за допомогою постерів "Poster Presentation"youngscientist.jpg


Засідання відвідали Браян Чанг, викладач, стипендіат Фонду Фулбрайта, 

Микола Трегуб, к.т.н., ас истент кафедри геодезії, Юлія Пазинич, доцент кафедри філософії та інші  

Читайте відгуки учасників на сторінці     Відгуки

                                                                                                     

олаф2.jpg


 
На зустрічі з лектором DAAD в Україні Олафом Міттельштрассом 


студенти ДВНЗ "НГУ" дізналися, що кількість студентів з України в університетах Німеччини вже досягла 9000 і постійно зростає.

 Це відбувається, зокрема, завдяки стипендіям Німецької служби академічних обмінів (DAAD) та інших організацій, які надають допомогу студентам та дослідникам з України. 

Пан Олаф надав студентам вичерпну інформацію про широкий спектр спеціальностей, які можна здобувати в німецьких університетах, вимоги до здобувачів стипендій та строки подання заяв до офісу DAAD. Після презентації кожен учасник зустрічі отримав відповідь на свої запитання.         

P1070132.JPG


21.10.14 кафедру іноземних мов відвідала Катерина Каневська, 

представник інформаційно-консультаційного центру "Освіта", з презентацією освітніх програм та грантів для студентів


объявление.jpg

Фото з зустрічі - у нашій Фотогалереї


В рамках святкування ювілею кафедри іноземних мов наші студенти-першокурсники мали можливість зустрітися з учасниками міжнародних програм, які навчалися за кордоном. 

Зустрічей  було декілька, тому майже всі, хто цікавиться навчанням у вишах Європи та США, отримали багато інформації та вичерпні відповіді на свої питання.

женя.jpg

14.10.14 Презентація «Вивчай мови, здобувай досвід» Дмитра Сая (МЛ-14-м) 


15.10.14 Презентація Аліси Бражнік "Досвід навчання в університеті США"IMG_1929.JPGта презентація Євгенії Солдатенко "Молодіжні програми для студентів технічних ВНЗ від французького уряду"


16.10.14 Презентація Дмитра Сая на тему «Участь у міжнародних проектах як один із засобів вивчення мови»Враження студентів розміщено на сторінці ВідгукиКафедра іноземних мов запрошує! 

7 жовтня 2014 о 12:55 в ауд. 7/609 відбудеться 

презентація лектора ДААД Олафа Миттельштраса на тему
"Можливості навчання та стажування в університетах Німеччини та стипендіальні програми ДААД"


peopleplanet.png

Запрошуємо всіх бажаючих на засідання  
English Speaking Club
по середах, о  14:30 та о 16:00, ауд. 7/609
за участі Brian Chung, викладача зі США  


wb2skool.jpg

Вітаємо всіх наших студентів - як нових, так і давно знайомих - з початком нового навчального року!На кафедрі іноземних мов розпочалася навчальна лінгвістична практика студентів-менеджерів. 

Деталі - на сторінці Практика2014-03-06 шевч.png

Шевченкове слово житиме вічно!

4.03.14 на кафедрі іноземних мов студенти першого курсу факультету менеджменту провели захід, присвячений 200-річчю з Дня народження великого Кобзаря.

     Захід пройшов урочисто та з піднесеним настроєм. Було проведено багато різних конкурсів  на знання життя та творчості Т.Г. Шевченка. Присутні розділилися на дві команди та брали активну участь. Захоплюючим моментом було читання студентами славнозвісного «Заповіту» трьома мовами: англійською, французькою і німецькою. Це було дійсно вражаюче, бо багато хто вперше почув переклади «Заповіту»  на різні мови.

     Загалом, можна сказати, що усі залишися задоволені заходом. Присутні ділилися між собою враженнями та позитивними емоціями. Тож, це ще раз доводить, що славного співця українського  народу шанують і з задоволенням згадують «незлим, тихим словом» молоді покоління!


roses.jpg

Колектив кафедри щиро вітає старшого викладача кафедри Уманець Тетяну Дмитрівну з ювілеєм!
Бажаємо міцного здоров'я, наснаги та натхнення!


roses.jpgЩиро вітаємо завідувачку кафедри іноземних мов Світлану Іванівну Кострицьку з ювілеєм!
Бажаємо натхнення та творчих успіхів!28 листопада 2013 року на кафедрі іноземних мов відбувся семінар-тренінг "Освітні технології 21 сторіччя". Викладачі кафедр університету аналізували компетенції, необхідні студентам сьогодні, та способи їх формування в умовах ВНЗ.

Матеріали, використані на семінарі, можна переглянути на особистій сторінці викладача кафедри Н.М. Нечай


Вітаємо переможців олімпіади: 

I місце - Галаган Поліна

ІІ місце - Міжерицький Іван

ІІІ місце - Волик Павло


roses.jpg

Вітаємо професора кафедри іноземних мов Мамрак Аллу Володимирівну з ювілеєм!
Бажаємо натхнення та творчих успіхів!


pearson.jpg

харт1.jpg

 25 жовтня 2013 року на кафедрі іноземних мов відбувся семінар «Сучасні стратегії складання міжнародних іспитів з англійської мови», присвячений  іспиту з англійської мови LCCI (London Chamber of Commerce and Industry) на отримання міжнародного сертифікату Лондонської торгово-промислової палати.

харт2.jpgСемінар проводив Роберт Хартіган, методист-консультант видавництва Pearson Education та компанії «Дінтернал» , викладач англійської мови (Ірландія)


Зустріч пройшла у творчій, дружній атмосфері. Студенти мали змогу поспілкуватися англійською, спробувати власні сили у складанні іспиту LCCI та поміркувати про власне майбутнє.


харт3.jpg


Більше інформації про семінар, відео та відгуки студентів -  на сайті НГУНовий навчальний рік на кафедрі іноземних мов розпочався: 

e.rogers с.jpg2 вересня викладачі та студенти мали змогу поспілкуватися з паном Елвіном Роджерсом, інженером музею швейної техніки з Великої Британії. 

Більше інформації - на сайті університету

Враження пана Роджерса про спілкування зі студентами можна прочитати тут

В НГУ триває вступна кампанія. Викладачі кафедри іноземних мов Є. В. ГриценкоІ.А. ІванченкоН.М. Нечай та В.В. Тихоненко працюють в Приймальній комісії з майбутніми студентами. На відео ви можете побачити, як проходить цей процес.
канака.jpg

З 22.06.13 по 29.06.13 студенти ІІ курсу факультету менеджменту проходили  лінгвістичну практику у пгт. Канака, АР Крим. 

До вашої уваги Презентація, в якій вони діляться своїми враженнями. 15 червня 2013 року  закінчилися заняття та сесійний період студентів, які навчаються на кафедрі іноземних мов. То ж, щіро вітаємо їх з цим непростим періодом їх студентського життя та бажаємо гарно та корисно провести літній час. 


30 травня 2013 року кафедра iноземних мов вiтала колег з вищих навчальних закладів і вчителів міста Дніпропетровська та області в рамках

семінару-тренінгу  «Сучасні підходи до викладання англійської мови: Виклики та перспективи»

Семінар мав на меті надати методичну допомогу викладачам англійської мови щодо розвитку мовленнєвої, стратегічної і навчальної компетенції, а також уміння і навичок надавати практичні рекомендації, необхідні для успішної організації ефективної роботи при викладанні англійської мови.

Роберт Хартіган, методист-консультант «Динтернал» та «Pearson Education Ltd.» та Олександр Чеботарьов, методист-консультант видавництва «Pearson Education Ltd.» провели цікаві тренінги щодо розвитку стратегічної компетенції студентів під час підготовки іспитів з англійської мови, а також розповіли про перспективи вивчення мови для учнів середніх шкіл і студентів вищих навчальних закладів.

Вiдео iнтерв'ю з Р. Хартiганом ви можете переглянути на YouTube та на сайтi унiверситету

Вiдгуки учасникiв можна знайти на сторiнцi Конференції та семінарико дню театра.jpg3 квiтня  iноземнi студенти ДВНЗ «НГУ» разом з викладачем роciйськоi  мови В. I. Луценко вiдвiдали  виставку "Чарующий мир театра", присвячену Всесвiтньому дню театру.

19 березня 2013 р викладачі кафедри іноземних мов НГУ взяли участь у Третій регіональній науково-методичній конференції «Innovative Approaches to Teaching English», що проводилася Дніпропетровським університетом імені Альфреда Нобеля за підтримки компанії Лінгвіст, офіційного представника видавництва MM Publications в Україні та компанії LBC м. Дніпропетровськ.

Natalie Hammerton, лектор від видавництва MM Publications, представила учасникам власний погляд на питання викладання англійської мови та ролі вчителя у даному процесі, відкрила секрети планування успішного уроку, виступивши з темами “What is the secret of planning a successful lesson?” і “Teaching teenagers: Turning a challenge into a golden opportunity”.

Відгуки учасників та фото можна знайти на сайті компанії Лінгвістheidiallen.jpg


З 12 березня 2013р. на кафедрі іноземних мов ДВНЗ "НГУ" за програмою академічних обмінів ім. Фулбрайта працює викладач з інстітуту технологій New England (Род Айленд, США) професор Хайді Аллен (Heidi Allen)    

Докладніше - на сторінці Міжнародна співпрацяВідвідування та бесіди з випускниками шкіл, ліцеїв та гімназій, які є потенційними абітурієнтами нашого університету, можна перетворити з офіційного заходу на задоволення. 

Дійсно, не завжди час та бажання викладача співпадає з часом та бажанням директорів, вчителів та класних керівників запросити представників ВНЗ до випускного класу, щоб ті мали змогу розповісти про внз та запросити на Дні відкритих дверей. Мимоволі згадаєш власні шкільні роки, коли на уроці в клас заходили незнайомі люди і ми раділі, що можна хоч трохи відпочити від формул і задач. Їх бажання перетворити  формальну , з першого погляду, зустріч, на яскравий момент в нашому житті завдяки посмішкам і гумору, створювало умови для невимушеного спілкування, що дозволяло поцікавитись запропонованою інформацією і уявити себе справжнім студентом. 

Саме  так, у дружній та невимушеній атмосфері, проходять зустрічі у СШ  № 52

P1290242.JPG

Викладачі кафедри іноземних мов О.В. Лебідь і О.В. Петрова з учнями 11-го "А" класу та їх класним керівником Саварець Світланою Володимирівною19.12.12 Театр англійської драми представив справжнє свято Мистецтва англійською мовою. Більше інформації - на сторінці Новини НГУ


20.12.2012 на кафедрі іноземних мов відбувся науковий семінар за темою:семин 20.12.12.jpeg

«Досвід стажування в Есслінгенському університеті прикладних наук»


Молодші наукові співробітники кафедри екології Н.В. Дибріна і О.В. Мандрікевич розповіли багато цікавого про навчання в Німеччині.
З 1 грудня 2012 року на кафедрі іноземних мов розпочалися заняття з англійської мови для магістрів, які рекомендовані в аспірантуру Державного ВНЗ "НГУ", з метою дострокового складання ними кандидатських іспитів.  

Заняття проводять доценти кафедри Швець Олена Дмитрівна, Зуєнок Ірина Іванівна, Ісакова Марія Леонідівна.68 Студентська наукова конференція:
 Вітаемо найкращих доповідачів

секція "Технічні науки":

І місце - Ірина Булич, ПбМ-08-1 ІІ місце -  Костянтин Лось, ПбМ-08-1 та Станіслав Прошкін,  ПбМ-08-1  ІІІ місце - Ігор Сікора,  ГрГ-12-3 

секція "Інформаційні технології"

І місце - Максим Сисенко, САіт-10-1 ІІ місце - Дмитро Мельничук, КНіт-12-1  ІІІ місце - Олена Соколик, ПІіт-10

секція "Економічні науки": 

І місце - Марина Пяста, ОА-10-1 ІІ місце - Олександр Гусаревич, ФКфе-12-2  ІІІ місце - Тетяна Ягольник, ОА-10

секція «Маркетинг» 

1 місце – Юлія Курза,  МН-11-2 2 місце – Анна Бакун, Мкфе-12-2  3 місце – Анастасія Насікан та Євгенія Полішкевич, Мкфе-12-2Розклад роботи секцій  68ї Студентської наукової конференції  

10.12.12 пн  8:00 секція "Технічні науки" 

                      9:35 секція "Інформаційні технології"

                      11:20 секція "Економічні науки"      

11.12.12 вт   11:20 секція "Право"

13.12.12 чт   9:35  Секція "Маркетинг"   

                      11:20 секція "Менеджмент"круглый стол.pngНапередодні  Всесвітнього Дня студентів на кафедрі було проведено  бінарне заняття – круглий стіл, спрямоване на краще порозуміння між студентами НГУ з різних куточків світу. Мета заняття – продемонструвати плюролінгвізм у дії та покращити соціокультурну обізнаність представників різних країн, яких об’єднує навчання в Національному гірничому університеті. Більше - тут


IMG_3358.JPG

25 жовтня 2012р. студенти гр. МКфе-12 відвідали музей історії НГУ ім. О. Поля.

Екскурсію англійською мовою проводив директор музею доц.  І.С. Никитенко. 

Враження студентів:

- The excursion was very interesting and useful. It was a unique opportunity for us to enrich our knowledge about the history of our university as well as the city and country. We were impressed by numerous exhibits and photos. We learned a lot of new facts about our university we hadn’t known before. 

- How many outstanding people we have! That’s great! 

- It’s really important to know the history of university where you study.

- Now we know for sure that we entered the best university of our city or even the whole Ukraine.

- It’s worth visiting the Historical Museum of the National Mining University named after O. Pol.

*****

21 жовтня 2012 музей історії НГУ відівідали також студенти груп БС-12, ТК-12 и ТЗ-12 . Один із студентів залишив нам розгорнутий відгук про цей захід.

экскурсия 191012.jpg   Екскурсія до Історичного музею

Студенти 1-го курсу ФБГТ із задоволенням прийняли пропозицію відвідати Історичний музей нашого міста: насамперед, він розташований поряд з університетом, а також – це єдине визначне місце в Дніпропетровську, де представлений розвиток людства з давніх часів до сучасної епохи. Багато студентів приїхали вчитись в наше місто з маленьких селищ та районних містечок, де немає нагоди побачити такого рівня експозицію, як історичний музей, Діорама «Битва за Дніпро», Художній музей, тому пропозиція викладача Петрової О.В. побачити щось нове було сприйнято позитивно. Наступного заняття студентам було запропоновано обговорити англійською мовою враження студентів після відвідування музею, що було зроблено із задоволенням.

Наступним кроком знайомства з новими подіями в нашому місці було вірішено відвідати експозицію робіт французьких експресіоністів 18-19 століття, що буде проходити в Художньому музеї з 15 листопада. Запрошуємо всх бажаючих! 


Elv Rogers.jpg

На початку нового 2012-2013 навчального року на кафедрі іноземних мов відбулася зустріч студентів з Елвіном Роджерзом, фахівцем з Великої Британії

Більше інформації - в розділі Новини НГУ

Тут ви можете проглянути відео звіт про зустріч. DSC_0153.JPGВ червні цього року студенти другого курсу факультету менеджмента мали чудову нагоду пройти лінгвістичну практику не тільки на базі кафедри іноземних мов НГУ, але й на південному узбережжі Чорного моря в смт Канака. Группа студентів з 12 осіб із задоволенням займались діловою іноземною мовою, готували презентації на теми, повязані з сучасним станом підприємств України та європейських держав, обговорювали актуальні проблеми управління підприємствами в умовах економічної кризи та їх подальшого розвитку. Було відвідано цікаві місця Криму: канакська балка, смт Рибальське, Біла скала, Карадаг та інші. Разом зі студентами гірничого та геолого-розвідувального факультету студенти-менеджери ознайомились з історією виникнення та утворення різних гірничих порід, що складають основу Кримських гір. Нові місця, нові враження, сонячна погода, тепле море сприяли психологічному розвантаженню та підйому настрою всіх учасників проекту.

Тут ви можете знайти результат цієї плідної праціLINGUISTIC PRACTICE-2012  

Вітаємо студентів ІІ курсу ФМ з початком лінгвістичної практики. Бажаємо натхнення та творчих знахідок. Ви можете побачити, як все відбувається на wiki сторінці


27.12.2011 Центр Мовної Підготовки при кафедрі іноземних мов НГУ проводить

різдвяні зустрічі зі студентами, абітурієнтами та їх батьками.

В програмі: - вистави Театру англійської драми "Приборкання норовливої" та "Дванадцята ніч" за В. Шекспіром;

                   - конкурси, розіграші та призи;

                   - майстер-клас викладачів ЦМП для батьків

Початок о 16.3012 - 16 грудня 2011 р. кафедра іноземних мов запрошує студентів до участі в 67й студентській науково-практичній конференції


Вітаємо переможців олімпіади:

I. Різун Марія (УД-11-м)

II. Аміров Микола (БСіт-11-1)

III.  Міловідова Ганна (МК-11-1)© 2006-2020 Інформація про сайт