Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

head.jpg


Британська Рада є одним з найважливіших партнерів кафедри в сфері міжнародного співробітництва

У 2015 наш університет долучився до національного проекту Британської Ради в Украіні "Англійська для університетів", що проводиться за підтримки МОН. Головною метою проекту є вдосконалення процесу навчання англійській мові на університетському рівні. 

В рамках проекту більш 30 викладачів НГУ, успішно склали екзамен на володіння англійською APTIS та взяли участь у тренінгах, що проводилися фахівцями з Великої Британії. Тренінги з підвищення професійної майстерності у викладанні 

  • EAP (Англійська для академічних цілей),
  • ESP (Англійська для спеціальних цілей) та
  • EMI (Англійська як засіб викладання)
були проведені в м. Києві (24-29 листопада 2015 та 10-16 cічня 2016) та м. Львові (1-6 грудня 2015)

Учасники проекту готові поділитися цінним досвідом та матеріалами, отриманими  під час заходів з колегами з інших університетів. Якщо вас цікавить така мождивість, просимо слідкувати за анонсами семінарів та тренінгів на нашій сторінці Новини та в мережі Facebook . Для всіх, хто не зможе відвідати нас особисто, розміщуємо методичні матеріали тут:


Матеріали заходів з розповсюдження 


fulbright.jpg

 

Кафедра бере участь у програмах міжнародного обміну.

Окремо слід відзначити програми наукових/академічних обмінів імені Фулбрайта. В рамках цих програм університет відвідують провідні фахівці різних галузей, що значно сприяє підвищенню освітнього рівня студентів. 

Спеціалісти ФулбрайтаСервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт