Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

head.jpg

АБІТУРІЄНТАМ

Шановні друзі! Наша кафедра має власну сторінку в соціальній мережі Facebook. Приєднуйтесь)

Вступ 2022 

Сторінка Приймальної комісії  

Онлайн дні відкритих дверей щочетверга о 15:00 на каналі YouTube 

Телеграм канал Політехніки


Про мотиваційний лист - тут

До уваги вступників до магістратури  за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право»

* Реєстрація на Магістерський Комплексний Тест (МКТ) триватиме з 27 червня до 18 липня 2022 р. включно, зареєструватися можна, звернувшись до приймальної комісії закладу вищої освіти 

*основна сесія буде проводитися з 10 до 17 серпня, додаткова сесія - з 7 до 10 вересня 2022 року

* блок іноземної мови містить 30 завдань та складається з завдань двох частин: «Читання» та «Використання мови» 

* на виконання відводиться 60 хвилин

Програму тесту можна знайти тут

Загальна характеристика тестів з англійської, німецької, іспанської та французької мов - тутПідготуватися до успішної здачі можна самостійно, за допомогою онлайн тестів попередніх років

Вступна кампанія 2020. Презентація


Викладачі кафедри приділяють велику увагу не тільки навчальній, а й виховній роботі. Адже одним з принципів нашої роботи є всебічний розвиток особистості, розширення її кругозору, знайомство з культурою інших народів й вшанування культурних цінностей своєї країни.

На честь 150ї річниці з дня народження Лесі Українки було проведено святкове заняття, на якому було презентовано переклади кращих поезій Лесі Українки англійською мовою. 

ц4.png 

З нагоди міжнародного дня поезії, слухачі Центру прочитали вірші своїх улюблених поетів (як оригінально англійською мовою, так і у власному перекладі на англійську мову).

ц5.jpg

 


Про спілкування викладачів кафедри зі студентами коледжів - на сторінці кафедри у Facebook


Щомісячно на базі Центру мовної підготовки проводяться засідання клубу «Мандруємо Україною та світом» з метою знайомства слухачів з українською культурою та культурою інших країн.

ц1.png

ц2.png


Про те, як школярі КЗО «ССЗШ #22» ДМР разом з викладачами кафедри відзначили День Землі, можна дізнатися на нашій сторінці у 

Facebook


Сучасна молодь знає і шанує творчість В. Шекспіра. Не вірите - переконайтесь тут


З нагоди різдвяних свят на базі ЦМП щорічно проводяться святкування, де абітурієнти та студенти мають змогу зустрітися та поспілкуватися у неофіційному середовищі.


Для викладачів кафедри іноземних мов НТУ ”Дніпровська політехніка” одним із завдань профорієнтаційної роботи є формування професійного самоусвідомлення, самовизначення молоді. Вивчення іноземної мови може допомогти підліткам краще пізнати особистісні якості людини. Підтвердженням цього стало онлайн заняття з англійської мови для учнів ЗОСШ № 67, проведене 23.09.2020. 

ц3.png

Завідувачка кафедри іноземних мов проф. Кострицька С.І. привітала школярів з можливістю участі в занятті нового формату і побажала успіхів. Викладачі кафедри доцент Ісакова М.Л. і асистент Іванченко І.А. використали навчальну гру ”Психологічний експеримент”. Завдання ”Складання психологічного портрету”, ”Аналіз потенційних професійних здібностей” людей, зображених на фото, з’ясування того, як інформація може впливати на оцінку особистісних якостей людини, - все це викликало неабияку зацікавленість у школярів. На цій он-лайн зустрічі панувала доброзичлива, творча атмосфера


DniproTECHub при кафедрі іноземних мов - це місце зустрічі людей, зацікавлених у вивченні іноземних мов. 

hub logo.png

Створений в рамках проекту "Сприяння розвитку регіональних англомовних професійних спільнот в Україні" за підтримки громадської організації "Українське відділення Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної" (IATEFL Ukraine) та Британської ради в Україні, DniproTECHub сприяє професійному розвитку та обміну досвідом серед викладачів та вчителів іноземних мов. 

Не тільки вчителі, але й учні шкіл міста зустрічаються тут з викладачами університету та знайомляться зі студентським життям, беруть участь у різноманітних освітніх заходах. 

Фотозвіти та відгуки учасників - на сторінці Хабу у ФБ


лапіна сш751.jpg
Викладачі кафедри зустрічаються з майбутніми студентами ще на рівні середньої школи. 
У березні 2020, доцент кафедри Вікторія Олексіївна Лапіна взяла участь у презентації діяльності університету випускникам КЗО СЗШ №75

Під час зустрічі було надано докладну інформацію щодо різних спеціальностей і спеціалізацій, представлених на факультеті менеджменту, а також окреслено умови вступу та перспективи  різних  напрямів підготовки. 
Після презентаціі відбулося обговорення питань, що цікавили абітурієнтів. 

Окрім цього студенти мали змогу особисто поспілкуватись з представниками університету та отримати кваліфіковану інформаційну підтримку й допомогу з питань вступного процесу до Дніпровської політехніки.

лапіна сш75.jpg


френч ин инглиш.jpg

Проект "French in English" запущено у DniproTECHub завдяки співпраці КЗО «Спеціалізована багатопрофільна школа № 23 з поглибленим вивченням англійської мови» та Французький простір "Дніпровської Політехніки" ! А ви вмієте спілкуватися французькою та англійською?


hub logo.png

На власному відкритті у листопаді 2019 DniproTECHub зібрав понад 100 гостей, серед яких керівництво, студенти та викладачі нашого університету, гості з Автотранспортного коледжу НТУ «Дніпровська політехніка», Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, КЗО «Спеціалізована багатопрофільна школа № 23 з поглибленим вивченням англійської мови».

Більше про те, що відбувалося на зустрічі - на сайті НТУ "ДП"

hub open.jpg

Студентів університету та учнів шкіл міста об'єднує інтерес до культури інших країн. Докладніше ТУТ

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2023 Інформація про сайт