Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

head.jpg

АБІТУРІЄНТАМ

Шановні друзі! Наша кафедра має власну сторінку в соціальній мережі Facebook. Приєднуйтесь!

УВАГА: Вступ 2021

30 червня 2021 буде проведено Єдиний Вступний Іспит (ЄВІ) з іноземної мови для вступників на навчання для здобуття ступеню магістра
Реєстрація триватиме з 11 травня до 03 червня включно. Докладніше тут.


Вступна кампанія 2020. Презентація


 Реклама університету та спеціальності від майбутніх менеджерів (гр 073-18)))

 


DniproTECHub при кафедрі іноземних мов - це місце зустрічі людей, зацікавлених у вивченні іноземних мов. 

hub logo.png

Створений в рамках проекту "Сприяння розвитку регіональних англомовних професійних спільнот в Україні" за підтримки громадської організації "Українське відділення Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної" (IATEFL Ukraine) та Британської ради в Україні, DniproTECHub сприяє професійному розвитку та обміну досвідом серед викладачів та вчителів іноземних мов. 

Не тільки вчителі, але й учні шкіл міста зустрічаються тут з викладачами університету та знайомляться зі студентським життям, беруть участь у різноманітних освітніх заходах. 

Фотозвіти та відгуки учасників - на сторінці Хабу у ФБ


лапіна сш751.jpg
Викладачі кафедри зустрічаються з майбутніми студентами ще на рівні середньої школи. 
У березні 2020, доцент кафедри Вікторія Олексіївна Лапіна взяла участь у презентації діяльності університету випускникам КЗО СЗШ №75

Під час зустрічі було надано докладну інформацію щодо різних спеціальностей і спеціалізацій, представлених на факультеті менеджменту, а також окреслено умови вступу та перспективи  різних  напрямів підготовки. 
Після презентаціі відбулося обговорення питань, що цікавили абітурієнтів. 

Окрім цього студенти мали змогу особисто поспілкуватись з представниками університету та отримати кваліфіковану інформаційну підтримку й допомогу з питань вступного процесу до Дніпровської політехніки.

лапіна сш75.jpg


френч ин инглиш.jpg

Проект "French in English" запущено у DniproTECHub завдяки співпраці КЗО «Спеціалізована багатопрофільна школа № 23 з поглибленим вивченням англійської мови» та Французький простір "Дніпровської Політехніки" ! А ви вмієте спілкуватися французькою та англійською?


hub logo.png

На власному відкритті у листопаді 2019 DniproTECHub зібрав понад 100 гостей, серед яких керівництво, студенти та викладачі нашого університету, гості з Автотранспортного коледжу НТУ «Дніпровська політехніка», Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, КЗО «Спеціалізована багатопрофільна школа № 23 з поглибленим вивченням англійської мови».

Більше про те, що відбувалося на зустрічі - на сайті НТУ "ДП"

hub open.jpg

Студентів університету та учнів шкіл міста об'єднує інтерес до культури інших країн. Докладніше ТУТДвері Клубу Любителів Англійської відкриті не лише для студентів, а для всіх, хто бажає поспілкуватися з носіями мови. 
З вересня 2014 до червня 2015 постійний учасник Клубу - Браян Чанг (США)
Фотодокази того, як весело у нашому Клубі Всіх, хто любить сцену та мріє розкрити власні приховані таланти, запрошує Театр Англійської Драми ЦМП 


Кафедра іноземних мов постійно бере активну участь в організації роботи Міжгалузевого Інституту Безперервної освіти – структурного підрозділу університету - зокрема, у викладанні англійської мови для слухачів МІБО.

     Заняття з англійської мови побудовані  з використанням провідних світових технологій у сфері вивчення англійської мови. З цією метою в навчальний процес постійно впроваджуються сучасні  підручники з англійської мови провідних світових видавництв.

    Сподіваємось на  плідне  співробітництво з усіма слухачами МІБО, уже в якості студентів, у майбутньому навчальному році!

© 2006-2021 Інформація про сайт