Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

head.jpg

АБІТУРІЄНТАМ

Шановні друзі! Наша кафедра має власну сторінку в соціальній мережі Facebook. Приєднуйтесь!


Вступна кампанія 2020. Презентація


 Реклама університету та спеціальності від майбутніх менеджерів (гр 073-18)))

 


DniproTECHub при кафедрі іноземних мов - це місце зустрічі людей, зацікавлених у вивченні іноземних мов. 

hub logo.png

Створений в рамках проекту "Сприяння розвитку регіональних англомовних професійних спільнот в Україні" за підтримки громадської організації "Українське відділення Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної" (IATEFL Ukraine) та Британської ради в Україні, DniproTECHub сприяє професійному розвитку та обміну досвідом серед викладачів та вчителів іноземних мов. 

Не тільки вчителі, але й учні шкіл міста зустрічаються тут з викладачами університету та знайомляться зі студентським життям, беруть участь у різноманітних освітніх заходах. 

Фотозвіти та відгуки учасників - на сторінці Хабу у ФБ


лапіна сш751.jpg
Викладачі кафедри зустрічаються з майбутніми студентами ще на рівні середньої школи. 
У березні 2020, доцент кафедри Вікторія Олексіївна Лапіна взяла участь у презентації діяльності університету випускникам КЗО СЗШ №75

Під час зустрічі було надано докладну інформацію щодо різних спеціальностей і спеціалізацій, представлених на факультеті менеджменту, а також окреслено умови вступу та перспективи  різних  напрямів підготовки. 
Після презентаціі відбулося обговорення питань, що цікавили абітурієнтів. 

Окрім цього студенти мали змогу особисто поспілкуватись з представниками університету та отримати кваліфіковану інформаційну підтримку й допомогу з питань вступного процесу до Дніпровської політехніки.

лапіна сш75.jpg


френч ин инглиш.jpg

Проект "French in English" запущено у DniproTECHub завдяки співпраці КЗО «Спеціалізована багатопрофільна школа № 23 з поглибленим вивченням англійської мови» та Французький простір "Дніпровської Політехніки" ! А ви вмієте спілкуватися французькою та англійською?


hub logo.png

На власному відкритті у листопаді 2019 DniproTECHub зібрав понад 100 гостей, серед яких керівництво, студенти та викладачі нашого університету, гості з Автотранспортного коледжу НТУ «Дніпровська політехніка», Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, КЗО «Спеціалізована багатопрофільна школа № 23 з поглибленим вивченням англійської мови».

Більше про те, що відбувалося на зустрічі - на сайті НТУ "ДП"

hub open.jpg

Студентів університету та учнів шкіл міста об'єднує інтерес до культури інших країн. Докладніше ТУТДвері Клубу Любителів Англійської відкриті не лише для студентів, а для всіх, хто бажає поспілкуватися з носіями мови. 
З вересня 2014 до червня 2015 постійний учасник Клубу - Браян Чанг (США)
Фотодокази того, як весело у нашому Клубі Всіх, хто любить сцену та мріє розкрити власні приховані таланти, запрошує Театр Англійської Драми ЦМП 


Кафедра іноземних мов постійно бере активну участь в організації роботи Міжгалузевого Інституту Безперервної освіти – структурного підрозділу університету - зокрема, у викладанні англійської мови для слухачів МІБО.

     Заняття з англійської мови побудовані  з використанням провідних світових технологій у сфері вивчення англійської мови. З цією метою в навчальний процес постійно впроваджуються сучасні  підручники з англійської мови провідних світових видавництв.

    З метою заохочення молоді до вступу в університет та з метою сприяння розвитку соціально зрілої, творчої, конкурентоздатної особистості та формування контингенту вступників з талановитої та професійно-орієнтованої молоді, спроможної до саморозвитку, самоосвіти та самореалізації, кафедрою іноземних мов організовано та проведено:

1.       Наукову конференцію для слухачів МІБО за тематикою “Perspectives of the future professional activity” (Перспективи майбутньої професійної діяльності) – 24.01.2015 року.

 

В конференції взяли участь 12 слухачів – учнів 11-х класів середніх загальноосвітніх шкіл м. Дніпропетровська (№43, 22, 3, 73, 93, 7, 33, 1, 18, 71, 67, 26, 23, хімічно - економічний ліцей, гімназія 12).

 Слухачі МІБО, набувши значний запас знань з англійської мови, підготували наукові доповіді з використанням та застосуванням сучасних Інтернет -технологій.

 

2.       Конкурс на кращу презентацію за темою “English-speaking countries” (Англомовні країни) – 07.02.2015 року.

Слухачами підготовлені та представлені креативні презентації з використанням сучасних Інтернет – технологій та високим рівнем сучасної інформації стосовно історії, політики, економіки, науки, освіти та ін. англомовних країн.

     За результатами конференції та конкурсу презентацій 18.03.2015 року відбулося відзначення кращих робіт слухачів. 

Директор  МІБО  Азюковський  О.О.  виступив перед слухачами  з промовою, підкресливши  необхідність та важливість знання іноземних мов для майбутніх студентів, та вручив грамоти наступним слухачам:

                  АНТОНЕНКУ МАКСИМУ ОЛЕГОВИЧУ

                  ВЕРБИЦЬКІЙ ХРИСТИНІ ПАВЛІВНІ

                  ЗНАЙКУ ВАЛЕРІЮ ВЯЧЕСЛАВОВИЧУ

                  МОССУРУ ДАНИЛУ ЄВГЕНІЙОВИЧУ

 

Бажаємо всім слухачам МІБО подальших успіхів у вивченні англійської мови!

 

Сподіваємось на  плідне  співробітництво з усіма слухачами МІБО, уже в якості студентів, у майбутньому навчальному році!

© 2006-2021 Інформація про сайт