Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часуir iv2.jpg  

              

          Зуєнок Ірина Іванівна 

           Доцент кафедри іноземних мов НТУ "Дніпровська Політехніка"У 1982 році закінчила  філологічний факультет Дніпропетровського національного університету за спеціальністю «Англійська мова та література» та отримала кваліфікацію «філолог, викладач, перекладач».

Працювала перекладачем науково-технічної інформації, закінчила Вищі державні курси підвищення кваліфікації керівних, інженерно-технічних і наукових робітників з питань патентознавства та винахідництва (1987).

З листопада 1993 році працює на кафедрі іноземних мов ДВНЗ "НГУ" на посаді викладача англійської мови, старшого викладача, доцента. Викладає дисципліни:

 «Англійська мова (за професійним спрямуванням)»;

«Англійська мова для професійного спілкування»;

«Ділова англійська мова»;

«Англійська мова для академічних цілей» та інші

для студентів бакалаврату, магістратури та аспірантури.

З 2013 року працює також в складі Секції підготовки іноземних студентів кафедри іноземних мов ДВНЗ "НГУ"

З 1997 року брала участь в спільних проектах Міністерства освіти і науки України за підтримки Британської Ради в Україні з розробки курсів ділової англійської мови (1997 – 1999 рр.), розробки Національної програми з англійської мови для професійного спілкування (2003 – 2005 рр.), створення Національної схеми тренерів викладачів англійської мови (2004 – 2005 рр.). 

Навчалась на Факультеті міжнародної освіти Коледжа Св. Марка та Св. Іоанна Плімутського університету (Великобританія) за програмою «Розробка програм англійської мови для професійного спілкування», в аспірантурі Екзетерського Університету (Великобританія) за програмою «Розвиток тренерів викладачів англійської мови», брала участь в онлайн курсі підготовки е-модераторів курсів підвищення кваліфікації для викладачів англійської мови (2011), за результатами навчання має Сертифікати міжнародного зразка.

Онлайн курсОсновні вміння навчання- Advance Learning Interactive Systems Online ALISON at Alison.com –– Номер Сертифікату див. ALISON Certificate PinCode : enV52008 рік

Онлайн курс підвищення кваліфікації «Основи навчального процесу для вчителів/викладачів та тренерів викладачів/методистів». - Advance Learning Interactive Systems Online ALISON at Alison.com - Номер Сертифікату див. ALISON Certificate PinCode : enV5 – жовтень 2012 р.

ALISON at Alison.com - ALISON Certificate PinCode : enV5

 Співавтор  Програми з англійської мови для професійного спілкування English for Specific Purposes (ESP) National Curriculum for Universities  (2005) та навчального посібника English for Study and Work (Англійська мова для навчання і роботи» (2010), рекомендованих Міністерством освіти і науки України для вищих навчальних закладів.

 Являється членом міжнародних і всеукраїнських організацій та асоціацій викладачів англійської мови IATEFL, TESOL, IATET.

Наукові праці доц. Зуєнок І.І.

Результати наукової та методичної роботи І.І. Зуєнок можна також знайти на сторінках Публікації та Бібліотека нашого сайту


Профіль EDMODO та Посилання на групу для студентів


© 2006-2020 Інформація про сайт