Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

head.jpg

АБІТУРІЄНТАМ

Шановні друзі! Наша кафедра має власну сторінку в соціальній мережі Facebook. Приєднуйтесь!


 Реклама університету та спеціальності від майбутніх менеджерів (гр 073-18)))

 
Студентів ДВНЗ "НГУ" та учнів шкіл міста об'єднує інтерес до культури інших країн. Докладніше ТУТДвері Клубу Любителів Англійської відкриті не лише для студентів, а для всіх, хто бажає поспілкуватися з носіями мови. 
З вересня 2014 до червня 2015 постійний учасник Клубу - Браян Чанг (США)
Фотодокази того, як весело у нашому Клубі Всіх, хто любить сцену та мріє розкрити власні приховані таланти, запрошує Театр Англійської Драми ЦМП 


Кафедра іноземних мов постійно бере активну участь в організації роботи Міжгалузевого Інституту Безперервної освіти – структурного підрозділу ДВНЗ «НГУ» - зокрема, у викладанні англійської мови для слухачів МІБО.

     Заняття з англійської мови побудовані  з використанням провідних світових технологій у сфері вивчення англійської мови. З цією метою в навчальний процес постійно впроваджуються сучасні  підручники з англійської мови провідних світових видавництв.

    З метою заохочення молоді до вступу в ДВНЗ «НГУ» та з метою сприяння розвитку соціально зрілої, творчої, конкурентоздатної особистості та формування контингенту вступників з талановитої та професійно-орієнтованої молоді, спроможної до саморозвитку, самоосвіти та самореалізації, кафедрою іноземних мов організовано та проведено:

1.       Наукову конференцію для слухачів МІБО за тематикою “Perspectives of the future professional activity” (Перспективи майбутньої професійної діяльності) – 24.01.2015 року.

 

В конференції взяли участь 12 слухачів – учнів 11-х класів середніх загальноосвітніх шкіл м. Дніпропетровська (№43, 22, 3, 73, 93, 7, 33, 1, 18, 71, 67, 26, 23, хімічно - економічний ліцей, гімназія 12).

 Слухачі МІБО, набувши значний запас знань з англійської мови, підготували наукові доповіді з використанням та застосуванням сучасних Інтернет -технологій.

 

2.       Конкурс на кращу презентацію за темою “English-speaking countries” (Англомовні країни) – 07.02.2015 року.

Слухачами підготовлені та представлені креативні презентації з використанням сучасних Інтернет – технологій та високим рівнем сучасної інформації стосовно історії, політики, економіки, науки, освіти та ін. англомовних країн.

     За результатами конференції та конкурсу презентацій 18.03.2015 року відбулося відзначення кращих робіт слухачів. 

Директор  МІБО  Азюковський  О.О.  виступив перед слухачами  з промовою, підкресливши  необхідність та важливість знання іноземних мов для майбутніх студентів, та вручив  грамоти наступним слухачам:

                  АНТОНЕНКУ МАКСИМУ ОЛЕГОВИЧУ

                  ВЕРБИЦЬКІЙ ХРИСТИНІ ПАВЛІВНІ

                  ЗНАЙКУ ВАЛЕРІЮ ВЯЧЕСЛАВОВИЧУ

                  МОССУРУ ДАНИЛУ ЄВГЕНІЙОВИЧУ

 

Бажаємо всім слухачам МІБО подальших успіхів у вивченні англійської мови!

 

Сподіваємось на  плідне  співробітництво з усіма слухачами МІБО, уже в якості студентів ДВНЗ «НГУ»,  у майбутньому 2015 – 2016 навчальному році!

© 2006-2019 Інформація про сайт