Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

 Gubkina v.jpgГубкіна Вікторія Вікторівна  старший викладач кафедри іноземних мов НТУ "Дніпровська Політехніка"У 1983 році закінчила  філологічний факультет Дніпропетровського національного університету за спеціальністю «Англійська мова та література» та отримала кваліфікацію «філолог, викладач ”.

Працює на кафедрі іноземних мов НГУ з 1992 р. на посаді викладача англійської мови, старшого викладача.

Викладає дисципліни для студентів бакалаврату, магістратури та аспірантури.

У 2005-2006 роках навчалася в інституті післядипломного навчання ДУЕП за програмою «Підвищення педагогічної та методичної кваліфікації викладачів іноземних мов» проф. О.Б. Тарнопольського.

З  4  по 17 липня 2010 взяла участь в роботі Літньої мовної школи у Вищій школі бізнесу – National  Luis University  (м. Новій Сонч, Польща ) та отримала сертифікат. 

Постійно приймає участь у міжвузівських, всеукраїнських та міжнародних науково-практичних семінарах та конференціях, які проводяться в Україні.

Взяла участь у роботі  Міжнародної конференції з цифрових технологій 2011 р. (DT 2011) та виступила з презентацією на секції “Audio and video processing” у Жілінськом університеті (м. Жілина, Словаччина, листопад 2011).

Готує студентів бакалаврату, магістратури та аспірантури для участі в студентських та науково-практичних конференціях.

Співпрацює з випускаючими кафедрами, допомагаючи з перекладом статей для участі в міжнародних конференціях.

Працювала перекладачем на міжнародних семінарах з питань екологічної і соціальної безпеки, що проводилися НАТО у містах Єреван, Вірменія (жовтень 2010) та Дніпропетровськ (вересень 2011).

Викладає дисципліну «Aнглійська мова для науковців» у Центрі мовної підготовки.

Являється членом міжнародних і всеукраїнських організацій та асоціацій викладачів англійської мови IATEFL та TESOL.

Вікі сторінка для студентів


© 2006-2019 Інформація про сайт