Національний гірничий університет — відповідність Часу

швец е.jpegШвець Олена Дмитрівна


доцент кафедри іноземних мов ДВНЗ "НГУ"У 1985 р. закінчила з відзнакою Дніпропетровський державний університет за спеціальністю "Англійська мова і література”.

З 1991 працює на кафедрі іноземних мов НГУ на посаді викладача, старшого викладача, доцента.

У 1993 році закінчила курс з підготовки викладачів-тренерів англійської мови як іноземної, який був організований відділом преси, культури та освіти Посольства США в Україні, м. Київ, та отримала сертифікат тренера з методики викладання англійської мови за програмою Посольства США.

У 2004-2005 році взяла участь у спільному проекті Міністерства освіти і науки України та Британської Ради в Україні зі створення Національної схеми викладачів-тренерів англійської мови. Отримала сертифікат Екзетерського Університету, Великобританія.

Співавтор навчального посібника ‘English for Study and Work’ («Англійська мова для навчання і роботи», 2010), рекомендованого Міністерством освіти і науки України для вищих навчальних закладів.  Решту навчальних посібників та методичних вказівок, автором та співавтором яких є О.Д. Швець, ви можете знайти в розділі
Бібліотека.

Викладає дисципліни для студентів бакалаврату, магістратури і аспірантури та курс «Підготовка до міжнародних іспитів» у
Центрі мовної підготовки.

Наукові публікації доц. Швець  

© 2006-2017 НГУ Інформація про сайт