НТУ «Днепровская политехника» — соответствие Времени

зуенок.jpg

Зуенок Ирина Ивановна


Доцент кафедры иностранных языков ГВУЗ "НГУ"  
В 1982 році закінчила  філологічний факультет Дніпропетровського національного університету за спеціальністю «Англійська мова та література» та отримала кваліфікацію «філолог, викладач, перекладач».

Працювала перекладачем науково-технічної інформації, закінчила Вищі державні курси підвищення кваліфікації керівних, інженерно-технічних і наукових робітників з питань патентознавства та винахідництва (1987).

З листопада 1993 році працює на кафедрі іноземних мов Національного гірничого університету на посаді викладача англійської мови, старшого викладача, доцента, викладає дисципліни:

 «Англійська мова (за професійним спрямуванням)»;

«Англійська мова для професійного спілкування»;

«Ділова англійська мова»;

«Англійська мова для академічних цілей» та інші

для студентів бакалаврату, магістратури та аспірантури.

З 1997 року брала участь в спільних проектах Міністерства освіти і науки України за підтримки Британської Ради в Україні з розробки курсів ділової англійської мови (1997 – 1999 рр.), розробки Національної програми з англійської мови для професійного спілкування (2003 – 2005 рр.), створення Національної схеми тренерів викладачів англійської мови (2004 – 2005 рр.). 

Навчалась на Факультеті міжнародної освіти Коледжа Св. Марка та Св. Іоанна Плімутського університету (Великобританія) за програмою «Розробка програм англійської мови для професійного спілкування», в аспірантурі Екзетерського Університету (Великобританія) за програмою «Розвиток тренерів викладачів англійської мови», брала участь в онлайн курсі підготовки е-модераторів курсів підвищення кваліфікації для викладачів англійської мови (2011), за результатами навчання має Сертифікати міжнародного зразка.

 Співавтор  Програми з англійської мови для професійного спілкування English for Specific Purposes (ESP) National Curriculum for Universities  (2005) та навчального посібника English for Study and Work (Англійська мова для навчання і роботи» (2010), рекомендованих Міністерством освіти і науки України для вищих навчальних закладів.

 Являється членом міжнародних і всеукраїнських організацій та асоціацій викладачів англійської мови IATEFL, TESOL, IATET.

© 2006-2019 Інформація про сайт